גולד הנדסה, בידוד תרמי ובנייה ירוקה

 

גולד הנדסה היא חברת הייעוץ המובילה בישראל בתחום הבידוד התרמי וההתייעלות האנרגטית. אנו ממוקדים במציאת פתרונות מגוונים ומעניקים שירות יוצא דופן ללקוחותינו.

בכל עבודה מנחים אותנו עקרונות המפתח שלנו: התעדכנות מתמדת בחידושים האחרונים בתחום, אימוץ כלים ושיטות מתקדמות ויצירתיות בבחירת הפתרונות המתאימים – כל זאת בשותפות מלאה עם לקוחותינו.

שביעות רצונם של היזמים, של הקבלנים, של מנהלי הפרויקטים, של האדריכלים ושל העובדים היא שמובילה את צעדינו, ואנו פועלים בהתמדה ובנחישות כדי לתת מענה איכותי לכל השותפים בתהליך העבודה.

המהנדסת רוזה גולדין, מייסדת ומנכ"לית החברה, מומחית בתכנון תרמי ועוסקת בתחום זה יותר מ-25 שנה.

בגולד הנדסה מועסקים מהנדסים אזרחיים מהשורה הראשונה בתחום, שצברו בחלוף השנים ניסיון רב בייעוץ, בתכנון ובבקרת פרויקטים.

שאיפה למצוינות

about

רוזה גולדין

בעלת המשרד גולדין רוזה היא מהנדסת אזרחית מוסמכת, בעלת תואר שני, הרשומה בפנקס המהנדסים והאדריכלים.

 

 ניסיון מקצועי

  • מאז 2002 בעלת החברה "גולד הנדסה (2010) ייעוץ תרמי למבנים בע"מ".
  • 7 שנות ניסיון בניהול קורסים, הדרכה והרצאות בתחום בידוד תרמי של מבנים במסגרות שונות, ובהן הטכניון לימודי חוץ, מכללת משלב קורסים בע"מ, מרכז הבנייה הישראלי בגעש, מכון התקנים הישראלי – מח' הדרכה ואוניברסיטת תל אביב –– בית הספר להנדסאים.
  • 18 שנות עבודה במשרד תכנון מערכות בניין בברית המועצות.
  • 4 שנות עבודה במרכז הבנייה הישראלי של משרד השיכון, בתפקיד מהנדסת-יועצת בלשכת הייעוץ לחיסכון באנרגיה של משרד התשתיות הלאומיות.
  • 3 שנות עבודה במשרד "סוזי אליו מהנדסים", כמהנדסת יועצת בנושא בידוד תרמי של מבנים, ביצוע מאזנים תרמיים של מערכות מבנים ותכנון מערכות חימום.